logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Śląski Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

O nas

Drukuj

Śląski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza na IV Kongres Wyzwań Zdrowotnych

2019-03-05
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach już po raz czwarty stanie się miejscem wielosektorowej debaty przedstawicieli różnych środowisk związanych z ochroną zdrowia. W dniach 7-8 marca 2019 roku, odbędzie się IV Kongres Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress - HCC). Do swojego stoiska zaprasza Śląski OW NFZ w Katowicach.

W ramach czwartej edycji Kongresu Wyzwań Zdrowotnych odbędzie się blisko 40 sesji tematycznych dotyczących polityki zdrowotnej, finansów i zarządzania placówkami medycznymi, terapii, nowych technologii oraz edukacji. W debatach eksperckich wezmą udział specjaliści reprezentujący kilkanaście dyscyplin medycznych – zarówno z Polski, jak i z zagranicy oraz przedstawiciele sektora ochrony zdrowia.

Serdecznie zapraszamy uczestników wydarzenia do odwiedzin stoiska informacyjnego Śląskiego OW NFZ, gdzie pracownicy Funduszu będą służyć informacjami dotyczącymi m.in. badań cytologicznych w ramach populacyjnego programu profilaktyki i wczesnego wykrywania raka szyjki macicy, a także materiałami edukacyjnymi nt. profilaktyki leczenia cukrzycy #NieCukrz.

Na miejscu będzie też można otrzymać Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Strona IV Kongresu Wyzwań Zdrowotnych

Pliki do pobrania:

INFO-IVHCC-2019.pdf

Wszystkie aktualności