logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Śląski Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla pacjenta

Drukuj

Prywatna Przychodnia Lekarska Barbara Frysz-Domańska i Henryk Domański Spółka Jawna, ul. Imielińska 189, 41-403 Chełm Śląski - świadczenia w zakresie dermatologii i wenerologii

2019-07-30
Śląski Oddział Wojewódzki NFZ informuje świadczeniobiorców, że świadczeniodawca Prywatna Przychodnia Lekarska Barbara Frysz-Domańska i Henryk Domański, Spółka Jawna, ul. Imielińska 189, 41-403 Chełm Śląski, zakończył wykonywanie umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju: Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna, świadczenia w zakresie:
- 02.1200.001.02 - świadczenia w zakresie dermatologii i wenerologii,
- 02.1200.401.02 - świadczenia w zakresie dermatologii i wenerologii – świadczenia pierwszorazowe.
Miejsce realizacji świadczeń ul. Imielińska 189, 41-403 Chełm Śląski.

Osoby oczekujące na udzielenie przedmiotowych świadczeń, powinny zgłosić się do innego, wybranego świadczeniodawcy w celu ustalenia terminu leczenia. Należy przy tym pamiętać o konieczności odbioru skierowania oraz uzyskania od świadczeniodawcy, który zakończył wykonywanie umowy, bezpłatnego zaświadczenia o wpisaniu pacjenta na listę oczekujących wraz z podaniem daty zgłoszenia się.
Wykaz zakładów opieki zdrowotnej, realizujących umowy zawarte ze Śląskim OW NFZ, dostępne są na stronie internetowej Oddziału: www.nfz-katowice.pl w zakładce „Gdzie się leczyć”.
Informacje o czasie oczekiwania na świadczenia medyczne w poszczególnych placówkach dostępne są w wyszukiwarce internetowej „Informator o Terminach Leczenia” https://terminyleczenia.nfz.gov.pl/ .
Informacje o pierwszym wolnym terminie leczenia można również uzyskać wysyłając zapytanie do Śląskiego OW NFZ na adres: ul. Kossutha 13, 40-844 Katowice.

Pliki do pobrania:

Info-30-07-2019-zak_um_AOS-FRYSZ.pdf

Wszystkie aktualności