logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Śląski Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla pacjenta

Drukuj

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej Barbara Kurczych, ul. Sądowa 27, 42-270 Kłomnice - świadczenia w zakresie dermatologii i wenerologii.

2019-07-31
Śląski Oddział Wojewódzki NFZ informuje świadczeniobiorców, że świadczeniodawca NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej Barbara Kurczych, ul. Sądowa 27, 42-270 Kłomnice, zakończył z dniem 30 czerwca 2019 roku wykonywanie umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju: Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna, w zakresie dermatologii i wenerologii (wyr.1).

Osoby, oczekujące na udzielenie przedmiotowych świadczeń u wskazanego świadczeniodawcy, powinny zgłosić się do innego, wybranego świadczeniodawcy w celu ustalenia terminu leczenia.
Informacje o zakładach opieki zdrowotnej realizujących umowy zawarte ze Śląskim OW NFZ dostępne są na stronie internetowej Oddziału www.nfz-katowice.pl w zakładce „GDZIE SIĘ LECZYĆ”.
Informacje o czasie oczekiwania na świadczenia medyczne są dostępne w „Informatorze o Terminach Leczenia” - https://terminyleczenia.nfz.gov.pl/
Świadczeniobiorca może również uzyskać informacje o kolejkach oczekujących składając zapytanie do Śląskiego OW NFZ na adres ul. Kossutha 13, 40-844 Katowice.

Pliki do pobrania:

Info-31-07-2019-zak_um_AOS-Klomnice.pdf

Wszystkie aktualności