logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Śląski Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla pacjenta

Drukuj

Niepubliczny Specjalistyczny Chirurgiczno-Stomatologiczny Zakładu Opieki Zdrowotnej ”As-Dental” Rybnik, ul. Energetyków 48 - świadczenia ogólnostomatologiczne oraz świadczenia chirurgii stomatologicznej i periodontologii

2019-07-31
Śląski OW NFZ informuje, że 31 lipca 2019 roku w związku z likwidacją spółki cywilnej ”As-Dental” Sławomir Skulski, Adam Goraus, Niepublicznego Specjalistycznego Chirurgiczno-Stomatologicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej ”As-Dental” Rybnik, ul. Energetyków 48. zakończy wykonywanie umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju leczenie stomatologiczne w zakresie: świadczenia ogólnostomatologiczne i świadczenia chirurgii stomatologicznej i periodontologii.

Osoby, oczekujące na udzielenie przedmiotowych świadczeń, powinny zgłosić się do innego, wybranego świadczeniodawcy w celu ustalenia terminu leczenia. Należy przy tym pamiętać o konieczności odbioru skierowania oraz uzyskania od świadczeniodawcy, który zakończył wykonywanie umowy, bezpłatnego zaświadczenia o wpisaniu pacjenta na listę oczekujących wraz z podaniem daty zgłoszenia się.
Wykaz zakładów opieki zdrowotnej, realizujących umowy zawarte ze Śląskim OW NFZ, dostępne są na stronie internetowej Oddziału: www.nfz-katowice.pl w zakładce „Gdzie się leczyć”. Informacje o czasie oczekiwania na świadczenia medyczne w poszczególnych placówkach dostępne są w wyszukiwarce internetowej „Informator o Terminach Leczenia” https://terminyleczenia.nfz.gov.pl/.
Informacje o pierwszym wolnym terminie leczenia można również uzyskać wysyłając zapytanie do Śląskiego OW NFZ na adres: ul. Kossutha 13, 40-844 Katowice.

Pliki do pobrania:

INFO-31-7-2019-zak_um-STM-AS-DENTAL.pdf

Wszystkie aktualności