logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Śląski Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla pacjenta

Drukuj

Śląska Wiosna ze Zdrowiem

2019-06-05
7 czerwca w Agorze Bytom od 10.00 do 14.00 można skorzystać z bezpłatnych badań, pomiarów i porad lekarzy, kosmetologów i makijażystów. Do swojego stoiska zaprasza również Śląski OW NFZ.

7 czerwca to dzień, w którym każdy może skorzystać z bezpłatnych badań i porad lekarzy specjalistów. Tego dnia warto znaleźć czas, aby odwiedzić Agorę Bytom i wziąć udział w „Śląskiej Wiośnie ze Zdrowiem”. To wyjątkowe, cykliczne wydarzenie promujące zdrowy tryb życia. Jak zwykle program jest niezwykle bogaty.

Na uczestników czekać będą lekarze, którzy udzielą porad kardiologicznych, stomatologicznych, podologicznych i radiologicznych z zakresu profilaktyki osteoporozy. Można będzie porozmawiać także ze specjalistą ze szkoły rodzenia. Konsultacje z lekarzami uzupełniają badania. „Śląska Wiosna ze Zdrowiem” umożliwia pomiar RP krwi, cukru, wykonanie badania EKG, wykonanie dopplerowskiego badania przepływu krwi w naczyniach tętniczych, podoskopowego badania stóp i pomiaru stężenia tlenku węgla w wydychanym powietrzu.

„Śląska Wiosna ze Zdrowiem” to dużo więcej niż porady i badania. Ciekawie zapowiadają się testy w alkogoglach i narkogoglach, które pokażą, jak groźne jest prowadzenie pojazdów pod wpływem używek. W programie wydarzenia znajdą się także masaże, porady kosmetyczne, malowanie paznokci i wykonanie makijażu. Zaplanowano degustację miodów i wystawę florystyczną. Wydarzenie potrwa od godz. 10.00 do 14.00.

Śląski OW NFZ zaprasza do swojego stoiska gdzie będzie można uzyskać materiały informacyjne nt. Internetowego Konta Pacjenta, e-recept, prawidłowej diety oraz otrzymać Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (należy mieć ze sobą dowód osobisty).

Pliki do pobrania:

INFO-Wiosna_ze_Zdrowiem-7-6-2019.pdf

Wszystkie aktualności