logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Śląski Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla pacjenta

Drukuj

Harmonogram mammobusu

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

30-09-2016

RYDUŁTOWY 10:00-17:35 RYNEK
SOSNOWIEC 09:00-17:00 UL.KRAKOWSKA 26
BOJSZOWY 09:00-17:00 UL. ŚW. JANA 41
JASIENICA 09:00-17:00 UL. JASIENICA 75
BIERUŃ 09:00-17:00 UL. ŚW. KINGI 1
WRĘCZYCA WIELKA 09:00-15:00 UL. ŚLĄSKA 20
WILKOWICE 09:00-17:00 UL. WYZWOLENIA 25
KNURÓW 07:30-14:30 UL. BATOREGO 2

29-09-2016

ŚWIĘTOCHŁOWICE 09:00-17:00 UL. CHORZOWSKA 19
ORZESZE 09:00-17:00 UL. GLIWICKA 20
ŁAZISKA GÓRNE 09:00-17:00 UL. ŚWIERCZEWSKIEGO 2
RYDUŁTOWY 10:00-17:35 RYNEK
SOSNOWIEC 09:00-17:00 UL. BORA KOMOROWSKIEGO 2
MIEDŹNA 09:00-12:00 UL. WIEJSKA 11
KOZY 09:00-17:00 UL. SZKOLNA 1
KNURÓW 07:30-14:30 UL. BATOREGO 2

28-09-2016

RYDUŁTOWY 10:00-17:35 RYNEK
SOSNOWIEC 09:00-17:00 UL.BORA KOMOROWSKIEGO 2
BLACHOWNIA 09:00-17:00 UL.SPORTOWA 1
KNURÓW 09:00-17:00 UL.GÓRNICZA 2
LUBLINIEC 09:00-17:00 RYNEK
KŁOBUCK 09:00-16:00 UL.SPORTOWA 14
RUDA ŚLĄSKA 09:00-17:00 UL. JANA PAWŁA II
PORĄBKA 09:00-17:00 UL. KRAKOWSKA 3
RYBNIK 07:30-14:30 UL. ORZEPOWICKA 15

27-09-2016

RYDUŁTOWY 10:00-17:35 RYNEK
BĘDZIN 09:00-17:00 KOŁŁATAJA 104
KŁOBUCK 09:00-17:00 UL. SPORTOWA 14
WRĘCZYCA WIELKA 09:00-17:00 UL. ŚLĄSKA 28
RUDZINIEC 09:00-12:00 UL. GLIWICKA 26
BUCZKOWICE 09:00-17:00 UL. SZKOLNA 799
KOSZĘCIN 09:00-17:00 UL. SOBIESKIEGO 11A
RYBNIK 07:30-14:30 UL. ORZEPOWICKA 15

26-09-2016

WOŹNIKI 09:00-17:00 UL. DWORCOWA 21
NIEGOWA 09:00-17:00 UL. WOJSKA POLSKIEGO 2
ZAWIERCIE 09:00-17:00 UL. WIERZBOWA 6
CZĘSTOCHOWA 09:00-17:00 UL. ARMII KRAJOWEJ 23
RYDUŁTOWY 10:00-17:35 RYNEK
WRĘCZYCA WIELKA 09:00-16:00 UL. ŚLĄSKA 20
KOSZĘCIN 09:00-16:00 UL.SOBIESKIEGO 11A
BĘDZIN 09:00-17:00 UL. KOŁŁĄTAJA 104
JAWORZE 09:00-17:00 UL. SZKOLNA 97
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 07:30-14:15 UL. HARCERSKA

25-09-2016

ŁODYGOWICE 09:00-17:00 UL. ŻYWIECKA 79

24-09-2016

BRENNA 10:00-12:00 KOŁO URZĘDU GMINY
BIELSKO-BIAŁA 09:00-17:00 UL. S.M. SZEWCZYK 1

23-09-2016

BĘDZIN 09:00-17:00 UL. 11 LISTOPADA 10
TARNOWSKIE GÓRY 09:00-17:00 UL. ZAGÓRSKA 187
RYBNIK 08:00-15:00 PLAC TEATRALNY 1
BYTOM 10:00-17:35 Ul.REPTOWSKA 37
GRZAWA 08:00-15:00 UL. ZIELONKÓWKA 3
CZELADŹ 09:00-17:00 Ul. ZWYCIĘSTWA 38
BRENNA 14:00-16:00 KOŁO URZĘDU GMINY
PISARZOWICE 09:00-17:00 PRZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 07:30-14:15 UL. HARCERSKA
MYSZKÓW 09:00-17:00 UL. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO 6
TYCHY 08:00-15:00 UL. SERDECZNA 40
KATOWICE 09:00-17:00 UL. 1-GO MAJA 23

22-09-2016

BYTOM 10:00-17:35 UL. REPTOWSKA 37
GLIWICE 09:00-16:00 PLAC KRAKOWSKI
CZERWIONKA-LESZCZYNY 09:00-16:00 UL. WOLNOŚCI 2
ŁAZISKA GÓRNE 09:00-17:00 UL. ŚWIERCZEWSKIEGO 2
CZELADŹ 14:00-18:00 Ul. ZWYCIĘSTWA 38
MIKOŁÓW 09:00-17:00 UL. KONSTYTYUCJI 3 MAJA 31
USTROŃ 09:00-17:00 UL. 3 MAJA 15
GOLESZÓW 09:00-17:00 UL. 1 MAJA 5
RUDZICA 09:00-17:00 RUDZICA 124
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 07:30-14:15 UL. HARCERSKA

21-09-2016

BYTOM 10:00-17:35 Ul. REPTOWSKA 37
STRUMIEŃ 09:00-17:00 PRZY GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH
CZECHOWICE-DZIEDZICE 09:00-17:00 UL. LEGIONÓW 145
MYSŁOWICE 09:00-17:00 Ul. 11 LISTOPADA 1
ŻYWIEC 09:00-17:00 AL. WOLNOŚCI 4
BRENNA 09:00-17:00 UL. WYZWOLENIA 77
BIELSKO-BIAŁA 09:00-17:00 UL. BRACI GIERYMSKICH 5

20-09-2016

MYSŁOWICE 09:00-17:00 Ul. FIKÓW 5B
CIESZYN 09:00-17:00 UL. LIBURNIA 28
SKOCZÓW 09:00-17:00 UL. RYNEK 9
RUDZINIEC 10:00-17:35 Ul. GLIWICKA 26
BUCZKOWICE 09:00-17:00 UL. SZKOLNA 799
JAWORZNO 09:00-17:00 UL. PARTYZANTÓW 9
RUDA ŚLĄSKA 07:30-14:30 UL. 1 MAJA 385
PSZCZYNA 09:00-17:00 UL. BRONIEWSKIEGO 1A

19-09-2016

MIEDŹNA 09:00-17:00 UL. WIEJSKA 11
RYDUŁTOWY 09:00-17:00 UL. RACIBORSKA 140
WODZISŁAW ŚLĄSKI 09:00-17:00 UL. WINCENTEGO WITOSA 28
RUDZINIEC 10:00-17:35 Ul. GLIWICKA 26
MYSŁOWICE 09:00-17:00 Ul. FIKÓW 5B
KATOWICE 09:00-16:00 UL. PRZEMYSŁOWA 3
JAWORZNO 09:00-17:00 UL. GWARKÓW 1
RUDA ŚLĄSKA 07:30-14:30 UL. BYTOMSKA 2

17-09-2016

WOJKOWICE 09:00-17:00 Ul. PCK 1
TOSZEK 09:00-17:00 UL. GLIWICKA 11

16-09-2016

RACIBÓRZ 09:00-17:00 UL. OPAWSKA 73
RUDZINIEC 10:00-17:35 UL. GLIWICKA 26
SOSNOWIEC 09:00-13:00 UL. SOBIESKIEGO 29
ŻORY 09:00-17:00 UL. PROMIENNA 1
ZEBRZYDOWICE 14:00-16:00 KOLO URZĘDU GMINY
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 09:00-17:00 UL. HARCERSKA 1
SUSZEC 09:00-17:00 UL. OGRODOWA 22
RUDA ŚLĄSKA 07:30-14:30 UL. BYTOMSKA 2
PAWŁOWICE 09:00-17:00 UL. KATOWICKA 10

15-09-2016

SOSNOWIEC 09:00-17:00 UL. SOBIESKIEGO 29
GLIWICE 10:00-17:35 UL. ŻABIŃSKIEGO 55
BIELSKO-BIAŁA 09:00-17:00 UL. SOSNOWSKIEGO 14
CZERWIONKA 09:00-17:00 UL. WOLNOSCI 2
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 09:00-17:00 UL. KATOWICKA 3A
ZEBRZYDOWICE 10:00-12:00 KOLO URZĘDU GMINY
KOBIÓR 09:00-17:00 UL. CENTRALNA 12
ZABRZE 07:30-14:30 AL. KORFANTEGO 5
GORZYCE 09:00-17:00 UL. BOGUMIŃSKA 31

14-09-2016

GLIWICE 10:00-17:35 UL. ŻABIŃSKIEGO 55
SOSNOWIEC 09:00-13:00 UL. RYDZA ŚMIGŁEGO 7
BIELSKO-BIAŁA 09:00-17:00 UL. SOSNKOWSKIEGO 14
CZERWIONKA-LESZCZYNY 09:00-17:00 UL. WOLNOŚCI 2
JAWORZNO 09:00-17:00 UL. MATEJKI 27
PIEKARY ŚLĄSKIE 09:00-17:00 UL. KAZIMIERZA WIELKIEGO 1
KATOWICE 09:00-17:00 UL. ZAWISZY CZARNEGO 8
ZABRZE 07:30-14:30 AL. KORFANTEGO 5

13-09-2016

MYSŁOWICE 09:00-17:00 NA PLACU PRZY POMNIKU HLONDA
CHORZÓW 09:00-17:00 UL. KOŚCIUSZKI 9
GLIWICE 10:00-17:35 UL. ŻABIŃSKIEGO 55
SOSNOWIEC 09:00-17:00 UL. RYDZA ŚMIGŁEGO 7
JAWORZNO 09:00-17:00 UL. MATEJKI 27
BLACHOWNIA 09:00-17:00 UL. SPORTOWA 1
RYBNIK 07:30-14:30 PLAC POKOJU 1

12-09-2016

BYTOM 09:00-17:00 UL. ZABRZAŃSKA 31
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 09:00-17:00 UL. KAPICY 10A
CZĘSTOCHOWA 09:00-17:00 PLAC BIEGAŃSKIEGO
CZERWIONKA 10:00-17:35 UL. PARKOWA 9
SOSNOWIEC 09:00-17:00 UL. RYDZA ŚMIGŁEGO 7
OLSZTYN 09:00-17:00 PLAC JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
RYBNIK 07:30-14:30 PLAC POKOJU 1

09-09-2016

WOJKOWICE 09:00-17:00 UL. PCK 1
BYTOM 09:00-17:00 UL. ZABRZAŃSKA 31
ZABRZE 09:00-17:00 UL. WOJCIECHA KORFANTEGO 5
CZERWIONKA 10:00-17:35 UL. PARKOWA 9
CZĘSTOCHOWA 09:00-17:00 PLAC BIEGAŃSKIEGO
WOŹNIKI 09:00-17:00 UL. DWORCOWA 21
RYBNIK 07:30-14:30 PLAC POKOJU 1

08-09-2016

DĄBROWA GÓRNICZA 09:00-17:00 UL. LEGIONÓW POLSKICH 34
ZABRZE 09:00-17:00 UL. WOJCIECHA KORFANTEGO 5
ŻARNOWIEC 09:00-17:00 UL. RYNEK 9
ŻORY 07:30-14:30 UL. OKRĘŻNA 2
CZERWIONKA 10:00-17:35 UL. PARKOWA 9
RUDA ŚLĄSKA 09:00-17:00 PLAC JANA PAWŁA II 6
WOJKOWICE 09:00-17:00 UL. PCK 1

07-09-2016

IRZĄDZE 09:00-17:00 IRZĄDZE 124
ŻORY 07:30-14:30 UL. OKRĘŻNA 2
RUDA ŚLĄSKA 09:00-17:00 PLAC JANA PAWŁA II 6
CZERWIONKA 10:00-17:35 UL.PARKOWA 9
WOJKOWICE 09:00-17:00 UL. PCK 1
RYBNIK 09:00-17:00 UL. BOLESŁAWA CHROBREGO 1
TYCHY 09:00-17:00 UL. KS. TISCHNERA 1

06-09-2016

NIEGOWA 09:00-17:00 UL. WOJSKA POLSKIEGO 2
CZĘSTOCHOWA 09:00-17:00 UL. ŁUKASIŃSKIEGO 50/68
CZERWIONKA 10:00-17:35 UL. PARKOWA 9
KATOWICE 09:00-17:00 UL. ZIOŁOWA 45/47
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 09:00-17:00 UL. NIEPODLEGŁOŚCI 29
TYCHY 09:00-17:00 UL. KS. TISCHNERA 1
RYBNIK 09:00-17:00 UL. BOLESŁAWA CHROBREGO 1
STRUMIEŃ 09:00-11:00 UL. MŁYŃSKA 5, KOŁO HALI SPORTOWEJ

05-09-2016

TARNOWSKIE GÓRY 07:30-14:30 UL. ZACISZNA 17
KATOWICE 09:00-17:00 UL. ZIOŁOWA 45/47
GLIWICE 09:00-17:00 NA PLACU KRAKOWSKIM
SOSNOWIEC 09:00-17:00 AL. JÓZEFA MIRECKIEGO 23
KOSZĘCIN 09:00-17:00 UL. SOBIESKIEGO 11A
CZERWIONKA-LESZCZYNY 10:00-17:35 UL. KS. A. POJDY 34 A
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 09:00-17:00 UL. NIEPODLEGŁOSCI 29
STRUMIEŃ 14:00-16:00 UL. MŁYŃSKA 5, KOŁO HALI SPORTOWEJ

03-09-2016

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 09:00-17:00 UL. NIEPODLEGŁOSCI 29

02-09-2016

SOSNOWIEC 09:00-17:00 ALEJA JÓZEFA MIRECKIEGO 23
TARNOWSKIE GÓRY 07:30-14:30 UL. ZACISZNA 17
DĄBROWA GÓRNICZA 09:00-17:00 UL. GUSTAWA MORCINKA 2
KATOWICE 09:00-17:00 UL. ZIOŁOWA 45/47
MIEDŹNA 09:00-17:00 WOLA - OŚRODEK ZDROWIA

01-09-2016

SOSNOWIEC 09:00-17:00 ALEJA JÓZEFA MIRECKIEGO 23
TARNOWSKIE GÓRY 07:30-14:30 UL. ZAGÓRSKA 187
KATOWICE 09:00-17:00 UL. ZIOŁOWA 45/47
GLIWICE 09:00-17:00 NA PLACU KRAKOWSKIM
MIEDŹNA 09:00-17:00 WOLA, OŚRODEK ZDROWIA