logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Śląski Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla pacjenta

Drukuj

Harmonogram mammobusu

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

30-11-2018

ORZESZE, ul. św. Wawrzyńca 21, godz. 10.00-17.35
ZBROSŁAWICE, plac przy Biedronce, godz. 9.00-17.00
RADZIONKÓW, ul. Unii Europejskiej 8-10, godz. 9.00-17.00
KNURÓW, ul. Batorego 7, godz. 9.00-17.00
PYSKOWICE, ul. Wyszyńskiego 27, godz. 9.00-17.00
KROCZYCE, ul. Sienkiewicza 7, godz. 9.00-16.00

29-11-2018

ORZESZE, ul. św. Wawrzyńca 21, godz. 10.00-17.35
JANÓW, Rynek, godz. 9.00-17.00
LUBLINIEC, Bulwar im. Franciszka Grotowskiego, godz. 9.00-17.00
KOSZĘCIN, ul. Sobieskiego 11a, godz. 9.00-17.00
JASIENICA, Jasienica 845, godz. 9.00-17.00

28-11-2018

RACIBÓRZ, ul. Opawska 124, godz. 10.00-17.35
KORNOWAC, ul. Pamiątki 76, godz. 9.00-12.00
KOZIEGŁOWY, ul. Częstochowska 1, godz. 9.00-17.00
ŻARKI, ul. Ofiar Katynia 3, godz. 9.00-17.00
MYSZKÓW, ul. Miedziana 3, godz. 9.00-17.00
POCZESNA, ul. Szkolna 1, godz. 9.00-17.00
WŁODOWICE, ul. Żarecka 59, godz. 9.00-16.00
CZECHOWICE-DZIEDZICE, ul. Szkolna 40, godz. 9.00-17.00

27-11-2018

RACIBÓRZ, ul. Opawska 124, godz. 10.00-17.35
WŁODOWICE, ul. Żarecka 59, godz. 9.00-17.00
ZAWIERCIE, ul. Wierzbowa 6, godz. 9.00-17.00
PORĘBA, ul. Wojska Polskiego 7, godz. 9.00-17.00
PILICA, ul. 17 Stycznia 2a, godz. 9.00-17.00
KRZYŻANOWICE, ul. Łąkowa 12, godz. 9.00-15.00
GORZYCE, ul. Kopernika 8, godz. 9.00-15.00
BESTWINA, ul. Szkolna 6, godz. 9.00-12.00
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE, ul. Kościelna 32, godz. 9.00-14.00

26-11-2018

BĘDZIN, ul. Sportowa 6, godz. 9.00-17.00
SIEWIERZ, ul. Słowackiego 2a, godz. 9.00-17.00
CZELADŹ, Rynek, godz. 9.00-17.00
KROCZYCE, ul. Armii Ludowej 75, godz. 9.00-17.00
RACIBÓRZ, ul. Opawska 124, godz. 10.00-17.35
ZABRZE, ul. Matejki 6, godz. 9.00-15.00
RUDA ŚLĄSKA, ul. Jana Pawła II 6, godz. 9.00-15.00
WILAMOWICE, ul. Paderewskiego 15a, godz. 9.00-12.00
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE, ul. Kościelna 32, godz. 9.00-15.00

25-11-2018

BIELSKO-BIAŁA, ul. Doliny Miętusiej 5, godz. 9.00-17.00

24-11-2018

JELEŚNIA, ul. Plebańska 1, godz. 9.00-17.00

23-11-2018

RADLIN, ul. Mariacka 9, godz. 10.00-17.35
MIKOŁÓW, ul. Konstytucji 3 Maja 31, godz. 9.00-17.00
KOSZĘCIN, ul. Jana III Sobieckiego 11a, godz. 9.00-12.00
ŁAZISKA GÓRNE, ul. Świerczewskiego 2, godz. 9.00-17.00
LĘDZINY, ul. Kontnego 34, godz. 9.00-17.00
POCZESNA, ul. Szkolna (parking od ul. Bankowej), godz. 9.00-15.00
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE, ul. Jagiełły 4, godz. 9.00-15.00
MYSŁOWICE, pl. Wolności, godz. 9.00-15.00
WĘGIERSKA GÓRKA, ul. Wyspiańskiego 8, godz. 8.00-15.00
JELEŚNIA, ul. Plebańska 1, godz. 9.00-16.00
ŚWINNA, ul. Wspólna 13, godz. 9.00-17.00
JAWORZNO, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 63, godz. 9.00-17.00

22-11-2018

JELEŚNIA, ul. Żywiecka 11a, godz. 9.00-17.00
ŚWINNA, ul. Wspólna 13, godz. 9.00-17.00
ŁODYGOWICE, ul. Piłsudskiego 121, godz. 9.00-17.00
LUBLINIEC, ul. Karola Miarki 11a, godz. 9.00-15.00
PIEKARY ŚLĄSKIE, ul. Bytomska 41, godz. 9.00-15.00
JANÓW, pl. Grunwaldzki, godz. 9.00-12.00
GLIWICE, pl. Krakowski, godz. 9.00-15.00
LIPOWA, ul. Lipowa 708, godz. 9.00-16.00
ŻYWIEC, al. Wolności 4, godz. 9.00-17.00
JAWORZNO, ul. Mostowa 1, godz. 9.00-17.00

21-11-2018

PORĘBA, ul. Mickiewicza 2, godz. 9.00-15.00
USTROŃ, ul. 3 Maja 15 (koło warsztatu), godz. 9.00-17.00
GOLESZÓW, ul. 1 Maja 5, godz. 9.00-17.00
LIPOWA, ul. Lipowa 708, godz. 9.00-17.00
WĘGIERSKA GÓRKA, ul. Kościuszki 19a, godz. 9.00-17.00
SIEWIERZ, ul. Słowackiego 2a, godz. 9.00-15.00
CZĘSTOCHOWA, ul. Brzozowa 2/8, godz. 9.00-15.00
RACIBÓRZ, ul. Opawska 45, godz. 9.00-16.00
RADLIN, ul. Mariacka 9, godz. 10.00-17.35
ŻYWIEC, al. Wolności 4, godz. 9.00-16.00
PSZCZYNA, ul. Kilińskiego 3a, godz. 9.00-17.00
RADLIN, ul. Mariacka 9, godz. 10.00-17.35

20-11-2018

GASZOWICE, ul. Rydułtowska 7, godz. 9.00-16.00
CIESZYN, ul. Liburnia 28, godz. 9.00-17.00
SKOCZÓW, ul. Rynek 9, godz. 9.00-17.00
STRUMIEŃ, ul. 1 Maja 15, godz. 9.00-17.00
ZEBRZYDOWICE, ul. Antoniego Janusza 6, godz. 9.00-17.00
PILICA, ul. 17 Stycznia 2a, godz. 9.00-15.00
ŻORY, Rynek, godz. 10.00-17.35
BIELSKO-BIAŁA, ul. Babiogórska 26, godz. 9.00-16.00
CZECHOWICE-DZIEDZICE, ul. Sienkiewicza 8, godz. 9.00-14.00

19-11-2018

BIELSKO-BIAŁA,ul. Sosnkowskiego 14, godz. 9.00-17.00
KOZY, ul. Szkolna 8, godz. 9.00-17.00
WILAMOWICE, ul. Staszica 2, godz. 9.00-17.00
WILKOWICE, ul. Wyzwolenia 25, godz. 9.00-17.00 GODÓW, ul. 1 Maja 53, godz. 9.00-16.00
ŻORY, Rynek, godz. 10.00-17.35
KROCZYCE, ul. Armii Ludowej 75, godz. 9.00-15.00
CZECHOWICE-DZIEDZICE, ul. Sienkiewicza 8, godz. 9.00-15.00

16-11-2018

ŻORY, Rynek, godz. 10.00-17.35
GRZAWA, ul. Księża 19, godz. 9.00-17.00
CZECHOWICE-DZIEDZICE, ul. Legionów 145, godz. 9.00-17.00
BESTWINA, ul. Kościelna 41, godz. 9.00-17.00
JASIENICA, przy stacji paliw Shell, godz. 9.00-17.00
SOSNOWIEC, ul. Staszica 8b, godz. 8.00-15.00
GORZYCE, ul. Mikołaja Kopernika 8, godz. 8.00-15.00

15-11-2018

ŻORY, Rynek, godz. 10.00-17.35
CHORZÓW, ul. Dąbrowskiego 113, godz. 9.00-16.00
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE, ul. Kapicy 8, godz. 9.00-16.00
PSZÓW, ul. ks. Pawła Skwary 6a, godz. 9.00-17.00
MSZANA, przy Urzędzie Gminy, godz. 9.00-17.00
PSZCZYNA, ul. Broniewskiego 1a, godz. 9.00-17.00
PAWŁOWICE, ul. Katowicka 10, godz. 9.00-17.00

14-11-2018

KOZIEGŁOWY, pl. Moniuszki 14, godz. 9.00-16.00
RADLIN, ul. Korfantego 17, godz. 9.00-17.00
GODÓW, ul. 1 Maja, godz. 9.00-17.00
GORZYCE, ul. Bogumińska 31, godz. 9.00-17.00
RYDUŁTOWY, ul. Józefa Bema 8, godz. 9.00-17.00
LUBLINIEC, pl. Konrada Mańki, godz. 10.00-17.35

13-11-2018

WODZISŁAW ŚLĄSKI, ul. Wincentego Witosa 28, godz. 9.00-17.00
POCZESNA, ul. Szkolna 1, godz. 9.00-16.00
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ, ul. Harcerska 1, godz. 9.00-17.00
KRZYŻANOWICE, ul. Główna 5, godz. 9.00-17.00
KORNOWAC, ul. Pamiątki 76, godz. 9.00-17.00
LUBLINIEC, pl. Konrada Mańki, godz. 10.00-17.35

12-11-2018

RACIBÓRZ, ul. Warszawska 29, godz. 9.00-17.00
RYBNIK, ul. Bolesława Chrobrego 1, godz. 9.00-17.00
CZERWIONKA-LESZCZYNY, ul. Wolności 2, godz. 9.00-17.00
GASZOWICE, ul. Rydułtowska 7, godz. 9.00-17.00
JANÓW, ul. Szkolna 2, godz. 9.00-16.00
LUBLINIEC, pl. Konrada Mańki, godz. 10.00-17.35

09-11-2018

LUBLINIEC, pl. Konrada Mańki, godz. 10.00-17.35
CHORZÓW, ul. Tadeusza Kościuszki 9, godz. 9.00-17.00
PIEKARY ŚLĄSKIE, ul. Bytomska 41, godz. 9.00-17.00
ŚWIĘTOCHŁOWICE, ul. Chorzowska 19, godz. 9.00-17.00

08-11-2018

JAWORZNO, ul. Grunwaldzka 59, godz. 9.00-17.00
BYTOM, ul. Zabrzańska 31, godz. 9.00-17.00
MYSŁOWICE, na placu przy pomniku Hlonda, godz. 9.00-17.00
CZECHOWICE-DZIEDZICE, ul. Traugutta 19, godz. 9.00-16.00
TYCHY, ul. Bielska 107, godz. 9.00-17.00

07-11-2018

ZABRZE, ul Wojciecha Korfantego 5, godz. 9.00-17.00
DĄBROWA GÓRNICZA, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 87, godz. 9.00-17.00
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE, ul. Jagiełły 4, godz. 9.00-17.00
RUDA ŚLĄSKA, pl. Jana Pawła II, godz. 9.00-17.00
PSZCZYNA, ul. Dobrawy 7a, godz. 9.00-16.00

06-11-2018

TYCHY, ul. Budowlanych 75, godz. 9.00-15.00
KATOWICE, ul. Korfantego 35, godz. 9.00-17.00
CZĘSTOCHOWA, ul. Focha 7/15, godz. 9.00-17.00
SOSNOWIEC, al. Józefa Mireckiego 23, godz. 9.00-17.00
GLIWICE, pl. Krakowski, godz. 9.00-17.00

05-11-2018

KATOWICE, przy Spodku, godz. 9.00-17.00
CZĘSTOCHOWA, ul. Focha 7/15, godz. 09.00-17.00
SOSNOWIEC, al. Józefa Mireckiego 23, godz. 9.00-17.00
GLIWICE, pl. Krakowski, godz. 09.00-17.00