logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Śląski Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla pacjenta

Drukuj

Komunikat nr 95/2018 dla pacjentów wpisanych na listę oczekujących na świadczenia w zakresie świadczeń ogólnostomatologicznychu świadczeniodawcy Indywidualna Praktyka Dentystyczna Barbara Nowakowska 44-217 Rybnik, ul. Kard. Kominka 21

19.07.2018

Śląski OW NFZ informuje pacjentów, że z dniem 30 września 2018 roku nastąpi rozwiązanie umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju leczenie stomatologiczne w zakresie świadczeń ogólnostomatologicznych realizowanych w poradni stomatologicznej w Rybniku, ul. Kardynała Kominka 21.
Osoby, oczekujące na udzielenie przedmiotowych świadczeń u ww. świadczeniodawcy powinny zgłosić się doń w celu uzyskania zaświadczenia o terminie wpisania świadczeniobiorcy /pacjenta/ na listę oczekujących oraz uzyskania zwrotu przedstawionego oryginału skierowania, jeżeli przedmiotowe skierowanie jest wymagane, a następnie zgłosić się do innego, wybranego świadczeniodawcy w celu ustalenia terminu leczenia.
Informacje o zakładach opieki zdrowotnej realizujących umowy zawarte ze Śląskim OW NFZ dostępne są na stronie internetowej Oddziału w zakładce ”GDZIE SIĘ LECZYĆ”. Informacje o czasie oczekiwania na świadczenia medyczne są dostępne w wyszukiwarce internetowej - „Ogólnopolski Informator o Czasie Oczekiwania Na Świadczenia Medyczne” - http://kolejki.nfz.gov.pl. Świadczeniobiorca może również uzyskać informacje o kolejkach oczekujących składając zapytanie do Śląskiego OW NFZ na adres ul. Kossutha 13, 40-844 Katowice, pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie za pośrednictwem bezpłatnej infolinii „kolejkowej” tel. 800 800 008.

Pliki do pobrania:

komunik-95-18-zak_um-Nowakowska.pdf

Wszystkie aktualności