logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Śląski Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla pacjenta

Drukuj

Komunikat nr 98/2018 dla pacjentów wpisanych na listę oczekujących na świadczenia w zakresie geriatrii u świadczeniodawcy DIAB SERWIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa w Chorzowie ul. Józefa Ryszki 51

26.07.2018

Śląski Oddział Wojewódzki NFZ w Katowicach informuje świadczeniobiorców, że na wniosek świadczeniodawcy DIAB SERWIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa w Chorzowie zakończyła z dniem 30 czerwca 2018 roku wykonywanie umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju ambulatoryjna opieka specjalistyczna, świadczenia w zakresie geriatrii. Osoby, oczekujące na udzielenie przedmiotowych świadczeń u wskazanego świadczeniodawcy, powinny zgłosić się do innego, wybranego świadczeniodawcy w celu ustalenia terminu leczenia.

Informacje o podmiotach leczniczych realizujących umowy zawarte z Śląskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ w Katowicach dostępne są na stronie internetowej Oddziału www.nfz-katowice.pl w zakładce GDZIE SIĘ LECZYĆ.

Informacje o czasie oczekiwania na świadczenia medyczne są dostępne w wyszukiwarce internetowej „Ogólnopolski Informator o Czasie Oczekiwania Na Świadczenia Medyczne” - http://kolejki.nfz.gov.pl/ Świadczeniobiorca może również uzyskać informacje o kolejkach oczekujących składając zapytanie do Śląskiego OW NFZ na adres ul. Kossutha 13, 40-844 Katowice, pocztą elektroniczną - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczne za pośrednictwem bezpłatnej infolinii kolejkowej - 800 800 008.

Jednocześnie informujemy, że Świadczeniodawca, który zakończył wykonywanie umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, jest obowiązany wydać Świadczeniobiorcy zaświadczenie o wpisaniu na listę oczekujących wraz z podaniem daty zgłoszenia się Świadczeniobiorcy. Za wydanie zaświadczenia Świadczeniobiorca nie ponosi opłaty.

Pliki do pobrania:

komunik-98-18-DiabSerwis_chorzow-rozw_um.pdf

Wszystkie aktualności