logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Śląski Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla pacjenta

Drukuj

Komunikat nr 115/2018 dla pacjentów wpisanych na listę oczekujących na świadczenia w zakresie dermatologii i wenerologii u świadczeniodawcy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROF BIS MED" Anna Duda-Pietrowska, Barbara Duda-Raszewska Spółka

27.08.2018

Śląski Oddział Wojewódzki NFZ informuje świadczeniobiorców, że świadczeniodawca Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROF BIS MED" Anna Duda-Pietrowska, Barbara Duda-Raszewska Spółka Jawna, ul. Francuska 101, 40-506 Katowice zakończył z dniem 08 sierpnia 2018 roku wykonywanie umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju: Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna, w zakresie dermatologii i wenerologii (wyr.1).

Osoby, oczekujące na udzielenie przedmiotowych świadczeń u wskazanego świadczeniodawcy, powinny zgłosić się do innego, wybranego świadczeniodawcy w celu ustalenia terminu leczenia.
Informacje o zakładach opieki zdrowotnej realizujących umowy zawarte ze Śląskim OW NFZ dostępne są na stronie internetowej Oddziału www.nfz-katowice.pl w zakładce „GDZIE SIĘ LECZYĆ”. Informacje o czasie oczekiwania na świadczenia medyczne są dostępne w wyszukiwarce internetowej - „Ogólnopolski Informator o Czasie Oczekiwania Na Świadczenia Medyczne” - http://kolejki.nfz.gov.pl/. Świadczeniobiorca może również uzyskać informacje o kolejkach oczekujących składając zapytanie do Śląskiego OW NFZ na adres ul. Kossutha 13, 40-844 Katowice, pocztą elektroniczną - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczne za pośrednictwem bezpłatnej infolinii kolejkowej - 800 800 008.

Pliki do pobrania:

komunik-115-18-PROF_BIS_MED-zak_um.pdf

Wszystkie aktualności