logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Śląski Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla pacjenta

Drukuj

Komunikat nr 116/2018 dla pacjentów wpisanych na listę oczekujących na świadczenie zakresie położnictwa i ginekologii u świadczeniodawcy Poradnia Ginekologiczna Piotr Sułkowski ul. Władysława Stanisława Reymonta 5, 43-300 Bielsko-Biała

27.08.2018

Śląski Oddział Wojewódzki NFZ informuje świadczeniobiorców, że świadczeniodawca Władysława Stanisława Reymonta 5, 43-300 Bielsko-Biała, zakończy z dniem 31 sierpnia 2018 roku wykonywanie umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju: Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna, w zakresie położnictwa i ginekologii (wyr.1).

Osoby, oczekujące na udzielenie przedmiotowych świadczeń u wskazanego świadczeniodawcy, powinny zgłosić się do innego, wybranego świadczeniodawcy w celu ustalenia terminu leczenia. Informacje o zakładach opieki zdrowotnej realizujących umowy zawarte ze Śląskim OW NFZ dostępne są na stronie internetowej Oddziału www.nfz-katowice.pl w zakładce „GDZIE SIĘ LECZYĆ”. Informacje o czasie oczekiwania na świadczenia medyczne są dostępne w wyszukiwarce internetowej - „Ogólnopolski Informator o Czasie Oczekiwania Na Świadczenia Medyczne” - http://kolejki.nfz.gov.pl/. Świadczeniobiorca może również uzyskać informacje o kolejkach oczekujących składając zapytanie do Śląskiego OW NFZ na adres ul. Kossutha 13, 40-844 Katowice, pocztą elektroniczną - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczne za pośrednictwem bezpłatnej infolinii kolejkowej - 800 800 008.

Pliki do pobrania:

komunik-116-18-PoradGin-zak_um.pdf

Wszystkie aktualności