logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Śląski Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla pacjenta

Drukuj

Komunikat nr 128/2018 dla pacjentów wpisanych na listę oczekujących na świadczenia w zakresie dermatologii i wenerologii u świadczeniodawcy NZOZ EuroMedic S.A. ul. Kościuszki 92 b, 40-519 Katowice

11.09.2018

Śląski Oddział Wojewódzki NFZ informuje świadczeniobiorców, że świadczeniodawca NZOZ EuroMedic S.A. ul. Kościuszki 92 b, 40-519 Katowice, zakończy z dniem 30 września 2018 roku wykonywanie umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju: Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna, w zakresie dermatologii i wenerologii (wyr.1).

Osoby, oczekujące na udzielenie przedmiotowych świadczeń u wskazanego świadczeniodawcy, powinny zgłosić się do innego, wybranego świadczeniodawcy w celu ustalenia terminu leczenia.
Informacje o zakładach opieki zdrowotnej realizujących umowy zawarte ze Śląskim OW NFZ dostępne są na stronie internetowej Oddziału www.nfz-katowice.pl w zakładce „GDZIE SIĘ LECZYĆ”.
Informacje o czasie oczekiwania na świadczenia medyczne są dostępne w wyszukiwarce internetowej - „Informator o Terminach Leczenia” - https://terminyleczenia.nfz.gov.pl/
Świadczeniobiorca może również uzyskać informacje o terminach leczenia składając zapytanie do Śląskiego OW NFZ na adres ul. Kossutha 13, 40-844 Katowice lub telefoniczne za pośrednictwem bezpłatnej infolinii - 800 800 008.

Pliki do pobrania:

komunik-128-18-EuroMedicKce-zak_um.pdf

Wszystkie aktualności