logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Śląski Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++
Dla świadczeniodawcy

Drukuj

Komunikat nr 60/2020 dla świadczeniodawców

30.11.2020

Uwaga świadczeniodawcy realizujący umowy w rodzaju: ambulatoryjna opieka specjalistyczna, leczenie szpitalne, opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień, rehabilitacja lecznicza, leczenie stomatologiczne, profilaktyczne programy zdrowotne, świadczenia zdrowotne kontraktowane odrębnie, świadczenia pielęgnacyjne i opiekuńcze, opieka paliatywna i hospicyjna, leczenie szpitalne - chemioterapia, leczenie szpitalne - programy lekowe.

Informujemy, że w Portalu Świadczeniodawcy w module: Pliki udostępnione przez OW - pliki techniczne, folder: pliki dedykowane będą sukcesywnie zamieszczane propozycje planów rzeczowo-finansowych na rok 2021 w poszczególnych rodzajach świadczeń.

Jednocześnie prosimy o pilne zapoznanie się z treścią komunikatu w sprawie sposobu prawidłowego wypełnienia dokumentacji wymaganej dla uzgodnienia kwoty zobowiązania na rok 2021, który został zamieszczony w Portalu Świadczeniodawcy.

Pliki do pobrania:

Komunikat nr 60/2020 dla świadczeniodawców realizujących umowy w rodzaju: ambulatoryjna opieka specjalistyczna, leczenie szpitalne, opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień, rehabilitacja lecznicza, leczenie stomatologiczne, profilaktyczne programy...

Wszystkie aktualności