logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Śląski Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++
Dla świadczeniodawcy

Drukuj

Masz pytanie dotyczące realizacji szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2? - zadzwoń, przyjdź do Śląskiego OW NFZ - zapraszamy na konsultacje dla świadczeniodawców

07.12.2020

W związku z licznymi pytaniami wpływającymi do oddziałów wojewódzkich Narodowy Fundusz Zdrowia, specjalnie dla placówek medycznych, zainteresowanych realizacją szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, organizuje punkty konsultacyjne w oddziałach wojewódzkich Funduszu. Podczas tzw. otwartych dni - w najbliższy wtorek i środę, od godz. 8.00 do 16.00, koordynatorzy ds. szczepień będą udzielać wszelkich informacji na temat zasad kwalifikacji do Narodowego Programu Szczepień przeciwko koronawirusowi.

Na przedstawicieli placówek medycznych, również tych, którzy nie mają umowy z NFZ, będą czekać koordynatorzy ds. szczepień, którzy przybliżą zasady przystąpienia do programu, wyjaśnią, jakie warunki należy spełnić aby realizować szczepienia oraz przedstawią zasady finansowania programu. Konsultacje będą odbywać się z zachowaniem środków ostrożności oraz zasad reżimu sanitarnego.

Śląski OW NFZ zaprasza do swojej siedziby w Katowicach przy ul. Kossutha 13 oraz do delegatur: w Bielsku-Białej - ul. Karpacka 24, w Częstochowie - ul. Czartoryskiego 28, w Piekarach Śląskich - ul. Kościuszki 22 oraz w Rybniku - ul. 3 Maja 29.

Ponadto przedstawiciele placówek medycznych mogą uzyskać szczegółowe informacje o programie dzwoniąc pod specjalnie uruchomione numery telefonów w każdym z 16. Oddziałów Wojewódzkich Funduszu. Linie telefoniczne czynne są codziennie od 8.00 do 18.00.

Numer telefonu koordynatora ds. szczepień w Śląskim OW NFZ: 32 735 18 67.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naboru do Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 zostały opublikowane na stronie internetowej NFZ:

https://www.nfz.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-centrali/nabor-do-narodowego-programu-szczepien-przeciwko-wirusowi-sars-cov-2-o-co-pytaja-placowki-medyczne,7867.html

Wszystkie aktualności